İletişim Bilgileri

Eleven Yayınları

  • Yetkili Kişi: Loss Michell Henry- Jonn Clay- Neriman Sönmez- Ahmet Turgay
  • Telefon numarası: +90 (544) 409-03-28 dahili no 12, Beklemeden tıklayınız
  • MSN: eleven.yayinlari@msn.com
  • Skype: eleven.yayınları@skype.com
  • Adres: Cumh. Cad. Yüzüncü Yıl İş Merkezi No: 78, Tuşba, Van, 65100, Türkiye

Sitedeki güncellemeler

Sizin için uygun fiyat listesi

Sizin için uygun fiyat listesi
Eşe, dosta, aileye hediye edecek bir kitabınız olsun ya da sadece eserinizi bir kitap şekline sokmak istiyorsanız bu paket sizin için! Editöryel gözden geçirme ve dolayısıyla satış ve pazarlama dışında Premius paketindeki bütün özellikler bu paket için de geçerlidir. Yüksek adet işleriniz için standart ofset baskı (matbaa) yoluyla üretimi tercih edebilir, daha düşük adetteki işleriniz için TDB (Talep-Doğrultusunda-Baskı) imkanından yararlanarak 50 adet bile bastırtabilirsiniz. Maksimus aile içi

26.06.2014 00:00

İki Haftada Adresinize Teslim

Cinius Maksimus'la kitabınız şık ve göz alıcı tasarımıyla ortalama iki hafta içinde adresinize teslim ediliyor. Editöryel bir çalışma yapılmadığından kitabı genel dağıtıma dahil edemiyoruz, ancak metnin gözden geçirilmesi sonucu kitap yine de NetKitap ve benzeri online alışveriş sitelerinde satışa çıkabiliyor.

Dijital Baskı ya da Ofset Baskı İmkanı

Cinius Maksimus her tür basım işlerinizi karşılamaya yönelik tasarlanmış, geniş olanaklı, esnek bir basım paketidir. Dağıtımını ya da satışını kendiniz üstleniyorsanız ve metninizin editöryel bir okumaya ihtiyacı olmadığını düşünüyorsanız bu paket sizin için ideal. Düşük adetlerde kitap istiyorsanız dijital baskı yöntemiyle üretilecek kitabınız, 200 ve üzeri adetler için ofset (yani matbaa) baskısıyla üretilecektir.

Ekonomik ve esnek!

Eleven Maksimus sizin için dört dörtlük bir kitap üretmek üzere tasarlanmış bir pakettir. Herhangi editöryel bir çalışma yapılmadığından ve satış anlaşması da olmadığından fiyatı oldukça ekonomiktir. Ancak diğer tüm paketlerimizde olan hizmetler bu pakette de "ekstralar" olarak dahil. Yani satış istemiyor ama editöryel okuma istiyorsanız, bunu tercih edebiliyorsunuz. Ya da kitabınızın birinci hamur kağıda basılmasını istiyorsanız, bunu da tercih edebiliyorsunuz. Yani elinize geçecek kitabın boyutu, kalitesi ve özelliklerinin tümüne siz karar veriyorsunuz. Herhangi bir ekstra istemiyorsanız, kitabınız 12,5 x 19,5 cm boyutlarında, Enzo 1. sınıf 2. hamur kitap kağıdıyla, Amerikan Bristol 300 gramlık kapak kartonuyla üretiliyor.

Dijital Baskıyla Üretilen Kitaplarda Revizyon Kolaylığı

Kitabınızın ilk baskısı yapıldı, kitabı elinize aldınız ve hoşunuza gitmeyen cümleler ya da imla bozuklukları fark ettiniz. Kitabınız matbaada basıldıysa, böyle bir durumda yapabileceğiniz fazla bir şey yok. Kitabınız en aşağı 500 adet üretildiği için, yeni bir baskı yapabilmek için uzunca bir süre beklemeniz gerekir. O gün geldiğinde de, gerçekleştireceğiniz tek bir harf değişikliği bile, kitabın filmlerinin baştan alınmasını, kalıplarının baştan çekilmesini içereceği için ekstra bir sürü masrafa neden olacak. Ancak kitabınızın düşük adetlerde, yani dijital baskı yoluyla üretilmişse yanlışları çok ufak bir ücret karşılığında (değişiklik başına 10 TL) anında düzeltebilirsiniz!